Chris Gethard, nejdivnější kapely a buráky

Chris Gethard se svojí show v klubu Littlefield uvedl čtyři nejdivnější kapely, které zná. Každý ze čtyř setů byl stylově jiný, ale spojovala je punková energie, přímočarost, všechny kapely taky živě komunikovaly s publikem.

Mindtroll, ilustrační foto, zdroj www.theowlmag.com

Nedá se snad říct, že by to byly nějaké originální počiny, které se zapíšou do hudební historie. Technicky to nebyli žádní virtuózové ani neumětelové, kteří se schovávají za koncepty. Všechny čtyři party se ale s neuvěřitelným nasazením rvaly o přízeň publika a hrály nadoraz.

Mindtroll – rockové písničkářství střihnuté punkem a glitter rockem, Čokovoko by z jejich kostýmů omdlely. Naked Heroes – klasický nářez, něco z Motörhead, nádech jižanského rocku a závan Butthole Surfers. V obsazení bicí – kytara ale přece jen chybí baskytara, zůstává po ní zvuková díra. Stumblebum Brass Band – bicí, tuba, trubka a zpěv, ale žádná balkánská dechovka, je to jen rock’n’roll a mají to rádi – fuck you Lady Gaga. Big Digits – elektronika, Applemusic, dva rapující zpěváci. Rozhazování triček a sponzorských darů – Peanut Chews.

Naked Heroes, Littlefield, foto Boris Klepal

Stumblebum Brass Band, Littlefield, foto Boris Klepal

Big Digits, Littlefield, foto Boris Klepal

Chris Gerhard Show, Littlefield, Brooklyn, foto Boris Klepal

Chris Gethard Show, Littlefield, Boris Klepal

The Chris Gethard Show Presents: Come Take A Ride With The Weirdest Bands We Know. Big Digits, Naked Heroes, Stumblebum Brass Band, Mindtroll. 1. 11. 2012, Littlefield, New York.


Categories:


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *