Přijďte se podívat na Budaře

Bude se sice také hrát Rusalka, ale to je jaksi vedlejší. Na premiéru do Janáčkova divadla přijdou režisérovi kamarádi a vy je tam můžete uvidět.

Rusalka, ilustrační foto, zdroj ND Brno

Co víc dodat ke statusu Janáčkovy opery, který byl před chvílí zveřejněn na Facebooku – “Nenechte si ujít premiérový večer Rusalky v Janáčkově divadle! K vidění tu budou známé osobnosti z okruhu přátel Vladimíra Morávka, Janem Budařem počínaje.”

Pokud to z tohoto progresivního marketingového sdělení není jasné, skutečně se bude hrát Rusalka Antonína Dvořáka v hudebním nastudování Jaroslava Kyzlinka a režii Vladimíra Morávka. Přijďte tedy, pokud možno, kvůli té úžasné hudbě a pravděpodobně neotřelému divadelnímu počinu. Vím, že je to staromódní a trapné, ale někdo to říct musel.


Tags:


Comments

One response to “Přijďte se podívat na Budaře”

  1. Jana Janulíková avatar
    Jana Janulíková

    Dobrý den, několik minut před touto informací, byla na Facebooku Janáčkovy opery zveřejněna upoutávka na novou inscenaci Rusalky, která je zaměřena na Dvořákovo dílo, informuje o osobě režiséra a odkazuje na webovou stránku inscenace, kde je vedle kompletního obsazení, seznamu isncenátorů také k přečtení rozhovor s režisérem Vladimírem Morávkem, kde se zájemci dočtou o jeho koncepci inscenace. Informace o tom, že na premiéřu přijdou také “kámoši” režiséra, se nijak nevylučuje se sociální platformou, jakou je Facebook. Jen závěrem už dodám, že celá operní fcb prezentace je “oděna” do vizuálu Rusalky. Jana Janulíková

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *